registreren

Zaterdagochtend kantinedienst van 31 augustus t/m 14 december.

Van 31 augustus t/m 14 december hebben de volgende teams/ouders/spelers kantinedienst:

Zaterdag 31 augustus:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-1 verwacht:

-Jens Blankenstein, Zayd Faress, Stefan Kriek, Brian Melessen.

Van 10.30 - 13.30 uur worden er 4 spelers van MO9-5m verwacht:

-Frederique in der Maur, Jasmijn Zwaneveld, Maud Kokxhoorn, Lynn Duifhuizen.

Zaterdag 7 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-2 verwacht:

-Cihan Keten, Jason Kort, Youssef Ouyalghize, Jordan Verdel.

Van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van MO11-1 verwacht:

-Aarya Nare, Merel van der Berg, Isabella Boverhoff, Jaydee Eleanora.

Zaterdag 14 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-3 verwacht:

Jelle ten Hoeve, Bob Vermeulen, Mehdi Tahtah, Resham Mangnoesing.

Van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van MO13-1 verwacht:

Charlotte Elise Wijzenbroek, Mila Farina, Noura Lamsiah, Sona Tunkara.

Zaterdag 21 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-1 verwacht:

Preston Dullaard, Winay Sewlal, Duncan Groenendijk, Luka Petrovic.

Van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van JO8-1 verwacht:

S.M. Tatli, Hamza Feyyaz Macit, Tijn Vermeer, Geydrionne Obiana.

Zaterdag 28 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-2 verwacht:

Jesse van Winden, Sergen Basoglu, Anouar Lamsiah, Marouane Barhouti.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO8-2 verwacht:

Mats Alloush, L. Silva Cosme, ADP Khoeblal, Kyan van der Kraan.

Zaterdag 5 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-3 verwacht:

Marwin Monteiro Brito, Binck van Haaften, Luuk Regterschot, Luke Vrettos.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-1 verwacht:

Quinten Romijn, Dine El Jafoufi, Kanan Kalloe, Jenoah Dos Santos Lopes.

Zaterdag 12 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-4 verwacht:

Erdem Atilgan, Anas El Hadrati, Tugra Kahramanoglu, Rayen Hanzouli.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-2 verwacht:

Samir Boukala, Yassir Ezzarki, Onno Forrester, Kyano de Wit.

Zaterdag 19 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-1 verwacht:

Marly Rodrigues Fortes, Jovanny Lima Alim, Ashraf Aoujat, Walid el Ouakili

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-3 verwacht:

Sjef Thomassen, Bo van Barneveld, Dennison Brouwer, Thijmen Vollebregt.

Zaterdag 25 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-2 verwacht:

Dalton Dabo, Samuel Rocha, Aimen Boulahayan, Tim de Jonge.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-4 verwacht:

Mitar Perlic, Aryen Somai, Koen Dijkmans, Sinan Kondu.

Zaterdag 2 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-3 verwacht:

Jasper Frederik, Mats Nelisse, Niels Etman, Matthijs van de Minkelis.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-1 verwacht:

Griffin Njamin, Zaid Ezzarki, Robin van Gestel, Aluisio Fortes.

Zaterdag 9 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-1 verwacht:

Lars Uyttewaal, Rajan Bouhanouch, Noah Winter, Kaan Ozturk.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-2 verwacht:

Edu Leal Lopes, Mete Ergin, Kay Kramer, Raigiano Meridina.

Zaterdag 16 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-2 verwacht:

Arsen Gyurjivan, Mohamed Boulahyan, Jan Fellinger, Mohamed Ouyalghize.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-3 verwacht:

Luka van Suijlekom, Silian Belhaji, Niek Ruts, Luuk Schrijver.

Zaterdag 23 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-3 verwacht:

Jesse Eikenbroek, Aymane Bouzarda, Jaro de Jong, Pepijn van den Hengel.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-4 verwacht:

Sarp Karadeniz, Rayan Ait Messaoud, Haytam Yeder el Ouojdi, Gevainio Gerad.

Zaterdag 30 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-1 verwacht:

Julian van Dun, Damir Mehmedovic, Sem Dielemans, Berkay Koroglu.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-1 verwacht:

Naud Alberts, Ricardo dos Santos Soares, Tieme Mourik, Ledion Isufi

Zaterdag 7 december:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-2 verwacht:

Dylan Clemens, Kyle Sneek, Dychairo Mangoendinomo, Nadeem Hasiba.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-2 verwacht:

Koen Pieters, Jayden Weeland, Cem Yilmaz, Ajdin Maglajac.

Zaterdag 14 december:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-3 verwacht:

Kevin Dias Lemos, Wildan Gunawan, Dylan Duarte de Sousa.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-3 verwacht:

Jip de Heer, I van der Waal, Mert Koker, Daan Elamir.


Mocht u niet in de gelegenheid zijn, dient u zelf voor vervanging binnen uw team te zorgen.

Er zal tijdens iedere dienst een ervaren barhoofd aanwezig zijn die u alles uitlegt.

Vele handen maken leuk werk!