registreren

Zaterdagochtend kantinedienst.

Voor de komende periode worden de volgende teams/ ouders/ spelers verwacht:

Zaterdag 26 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-2 verwacht:

Dalton Dabo, Samuel Rocha, Aimen Boulahayan, Tim de Jonge.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-4 verwacht:

Mitar Perlic, Aryen Somai, Dylan Moto Lopes, Sinan Kondu.

Zaterdag 2 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-3 verwacht:

Jasper Frederik, Mats Nelisse, Niels Etman, Matthijs van de Minkelis.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-2 verwacht:

Edu Leal Lopes, Mete Ergin, Kay Kramer, Raigiano Meridina.

Zaterdag 9 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-1 verwacht:

Lars Uyttewaal, Rajan Bouhanouch, Noah Winter, Kaan Ozturk.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-1 verwacht:

Griffin Njamin, Zaid Ezzarki, Robin van Gestel, Aluisio Fortes.

Zaterdag 16 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-3 verwacht:

Jesse Eikenbroek, Aymane Bouzarda, Jaro de Jong, Pepijn van den Hengel.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-3 verwacht:

Luka van Suijlekom, Silian Belhaji, Guus Vermeer, Sheldon Macknack.

Zaterdag 23 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-2 verwacht:

Arsen Gyurjivan, Mohamed Boulahyan, Jan Fellinger, Mohamed Ouyalghize.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-4 verwacht:

Sarp Karadeniz, Rayan Ait Messaoud, HaytamYeder el Ouojdi, Gevainio Gerad.

Zaterdag 30 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-1 verwacht:

Fabian Ton, Damir Mehmedovic, Sem Dielemans, Berkay Koroglu.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-1 verwacht:

Naud Alberts, Kurt Broekhuizen, Tieme Mourik, Ledion Isufi

Zaterdag 7 december:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-2 verwacht:

Roy Riegman, Jasper Vrijenhoek, Dychairo Mangoendinomo, Nadeem Hasiba.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-2 verwacht:

Rexton Pinkster, Kaiser Sequeira Vieira Jorge, Arda Kaplan, Gio Lopes Leite.

Zaterdag 14 december:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-3 verwacht:

Kevin Dias Lemos, Tugra Kahramanoglu, Dylan Duarte de Sousa.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-3 verwacht:

Jip de Heer, I van der Waal, Mert Koker, Daan Elamir.


Mocht u niet in de gelegenheid zijn, dient u zelf voor vervanging binnen uw team te zorgen.

Er zal tijdens iedere dienst een ervaren barhoofd aanwezig zijn die u alles uitlegt.

Vele handen maken leuk werk!