Weekbrief 32 - 2019

voorblad
21-09-2019 Ga mee naar de T20 cricket finale dag in Birmingham, UK!
ad01.jpg
In memoriam Bas Kornet Sr

Op 8 augustus j.l. overleed op 93 jarige leeftijd Bas Kornet sr.

Als je het hebt over Bas denk je gelijk aan cricket.

Halverwege de jaren 70 was cricket bij Excelsior naar een bedenkelijk dieptepunt afgegleden.

Het Eerste Elftal speelde toendertijd in de Overgangsklasse lager dan ons tweede elftal op dit moment.

Onder de bezielende leiding van Bas die van 1975-1980 de voorzittershamer hanteerde werd het herstel ingezet.

Succescoach Rupert Gomes werd mede door inbreng van Bas binnengehaald en daarmee werd gelijk de basis gelegd voor het huidige succes van Excelsior Cricket.

Bas werd dan ook terecht benoemd tot Lid van Verdienste.

Promotie naar de Eerste Klasse en vervolgens in 1981 naar de Hoofdklasse was mede de verdienste van Bas.

Wat was Bas trots op zijn drie in het eerste elftal spelende zoons Henk, Bas jr. en Loek.

Bas en zijn echtgenote Miep stonden bekend om hun gastvrijheid en het hele gezin ademde cricket uit.

Een schaduwzijde was het op zeer jonge leeftijd overlijden van hun zoon Hans.

Ondanks enige bestuurlijke strubbelingen moet het Bas goed gedaan hebben om te zien waar Excelsior nu staat.

Wij bewaren fijne herinneringen aan Bas en wensen Miep en de kinderen heel veel sterkte met dit verlies.

Bas, bedankt voor alles wat je voor Excelsior hebt gedaan

Rust zacht

Koos Gouka

1e Cricket Elftal kan kampioen worden!
1e-cricket-elftal-kan-kampioen-worden (7967) afbeelding

Wat een seizoen!

Zondag speelt het 1e elftal de topwedstrijd tegen HBS (zou Visée erbij zijn?). Bij winst van onze mannen, én verlies van HCC uit tegen ACC, is het 12e landskampioenschap een feit!

Het bestuur houdt overal rekening mee en gaat er samen met de chaletcommissie proberen er een mooie dag voor iedereen van te maken.
Zo zal er muziek zijn, is de buitenbar bezet en zal er gezorgd worden dat u meer kunt eten dan alleen (de beste) tosti's.

Captain Tom en alle spelers hebben uw steun heel hard nodig om ook deze wedstrijd te winnen. Kom daarom naar Thurlede om ze steunen!
Aanvang is 11.00 uur!

DON'T MISS IT...BE THERE!!!

Zaterdagochtend kantinedienst van 31 augustus t/m 14 december.

Van 31 augustus t/m 14 december hebben de volgende teams/ouders/spelers kantinedienst:

Zaterdag 31 augustus:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-1 verwacht:

-Jens Blankenstein, Zayd Faress, Stefan Kriek, Brian Melessen.

Van 10.30 - 13.30 uur worden er 4 spelers van MO9-5m verwacht:

-Frederique in der Maur, Jasmijn Zwaneveld, Maud Kokxhoorn, Lynn Duifhuizen.

Zaterdag 7 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-2 verwacht:

-Cihan Keten, Jason Kort, Youssef Ouyalghize, Jordan Verdel.

Van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van MO11-1 verwacht:

-Aarya Nare, Merel van der Berg, Isabella Boverhoff, Jaydee Eleanora.

Zaterdag 14 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-3 verwacht:

Jelle ten Hoeve, Bob Vermeulen, Mehdi Tahtah, Resham Mangnoesing.

Van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van MO13-1 verwacht:

Charlotte Elise Wijzenbroek, Mila Farina, Noura Lamsiah, Sona Tunkara.

Zaterdag 21 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-1 verwacht:

Preston Dullaard, Winay Sewlal, Duncan Groenendijk, Luka Petrovic.

Van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van JO8-1 verwacht:

S.M. Tatli, Hamza Feyyaz Macit, Tijn Vermeer, Geydrionne Obiana.

Zaterdag 28 september:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-2 verwacht:

Jesse van Winden, Sergen Basoglu, Anouar Lamsiah, Marouane Barhouti.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO8-2 verwacht:

Mats Alloush, L. Silva Cosme, ADP Khoeblal, Kyan van der Kraan.

Zaterdag 5 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-3 verwacht:

Marwin Monteiro Brito, Binck van Haaften, Luuk Regterschot, Luke Vrettos.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-1 verwacht:

Quinten Romijn, Dine El Jafoufi, Kanan Kalloe, Jenoah Dos Santos Lopes.

Zaterdag 12 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-4 verwacht:

Erdem Atilgan, Anas El Hadrati, Tugra Kahramanoglu, Rayen Hanzouli.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-2 verwacht:

Samir Boukala, Yassir Ezzarki, Onno Forrester, Kyano de Wit.

Zaterdag 19 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-1 verwacht:

Marly Rodrigues Fortes, Jovanny Lima Alim, Ashraf Aoujat, Walid el Ouakili

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-3 verwacht:

Sjef Thomassen, Bo van Barneveld, Dennison Brouwer, Thijmen Vollebregt.

Zaterdag 25 oktober:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-2 verwacht:

Dalton Dabo, Samuel Rocha, Aimen Boulahayan, Tim de Jonge.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO9-4 verwacht:

Mitar Perlic, Aryen Somai, Koen Dijkmans, Sinan Kondu.

Zaterdag 2 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO19-3 verwacht:

Jasper Frederik, Mats Nelisse, Niels Etman, Matthijs van de Minkelis.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-1 verwacht:

Griffin Njamin, Zaid Ezzarki, Robin van Gestel, Aluisio Fortes.

Zaterdag 9 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-1 verwacht:

Lars Uyttewaal, Rajan Bouhanouch, Noah Winter, Kaan Ozturk.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-2 verwacht:

Edu Leal Lopes, Mete Ergin, Kay Kramer, Raigiano Meridina.

Zaterdag 16 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-2 verwacht:

Arsen Gyurjivan, Mohamed Boulahyan, Jan Fellinger, Mohamed Ouyalghize.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-3 verwacht:

Luka van Suijlekom, Silian Belhaji, Niek Ruts, Luuk Schrijver.

Zaterdag 23 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-3 verwacht:

Jesse Eikenbroek, Aymane Bouzarda, Jaro de Jong, Pepijn van den Hengel.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO11-4 verwacht:

Sarp Karadeniz, Rayan Ait Messaoud, Haytam Yeder el Ouojdi, Gevainio Gerad.

Zaterdag 30 november:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-1 verwacht:

Julian van Dun, Damir Mehmedovic, Sem Dielemans, Berkay Koroglu.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-1 verwacht:

Naud Alberts, Ricardo dos Santos Soares, Tieme Mourik, Ledion Isufi

Zaterdag 7 december:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-2 verwacht:

Dylan Clemens, Kyle Sneek, Dychairo Mangoendinomo, Nadeem Hasiba.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-2 verwacht:

Koen Pieters, Jayden Weeland, Cem Yilmaz, Ajdin Maglajac.

Zaterdag 14 december:

Van 7:30 - 10.30 worden de volgende spelers van JO17-3 verwacht:

Kevin Dias Lemos, Wildan Gunawan, Dylan Duarte de Sousa.

Van 10.30 - 13.30 worden de volgende ouders van JO13-3 verwacht:

Jip de Heer, I van der Waal, Mert Koker, Daan Elamir.


Mocht u niet in de gelegenheid zijn, dient u zelf voor vervanging binnen uw team te zorgen.

Er zal tijdens iedere dienst een ervaren barhoofd aanwezig zijn die u alles uitlegt.

Vele handen maken leuk werk!

banner 0
Training schema voetbal seizoen 2019 - 2020
training-schema-voetbal-seizoen-2019-2020 (7965) afbeelding

Hierbij het training schema voor het nieuwe seizoen. De senior selecties zijn inmiddels al begonnen met trainen. De jeugdselectieteam gaan beginnen i.o.m. de hoofdtrainer van de afdeling. Voor alle overige jeugdteams zal de trainingen beginnen vanaf maandag 26 augustus. Ook heeft ieder team een eigen kleedkamer op de trainingsavonden.

Wij wensen alvast iedereen een mooi en sportief seizoen toe.

Bron: Voetbalbestuur (door Dave)

Bestand(en) bij dit nieuwsbericht:

Voorbereiding A-selectie Excelsior'20
voorbereiding-a-selectie-excelsior-20 (7964) afbeelding

Sinds afgelopen donderdag 1 augustus zijn de selectiespelers weer bezig om zich goed voor te bereiden op het nieuwe seizoen in het jubileumjaar. De rest van de voorbereiding ziet er als volgt uit;

Dinsdag 6 aug trainen

Donderdag 8 aug trainen

Zondag 11 aug 14u Voorschoten zo - 1ste

Dinsdag 13 aug trainen

Donderdag 15 aug trainen

Zondag 18 aug 12u Spartaan'20 2 - 2de en 12u Spartaan'20 1 - 1ste (UPDATE/aanpassing)

Dinsdag 20 aug trainen en 20u Rozenburg 2 -2de

Donderdag 22 aug 20u 1ste - CWO (D&S Toernooi)

Zaterdag 24 aug 16u 1ste - HBSS (D&S Toernooi) en 14u 2de - CWO 2

Dinsdag 27 aug trainen en 20u Antibarbari 2 - 2de

Donderdag 29 aug trainen


BEKERPROGRAMMA;

Zondag 1 sep 14u Wippolder - 1ste en 12u CWO 2 - 2de

Zaterdag 7 sep 17u 1ste - De Meeuwen

Zondag 8 sep 11u 2de - HMSH 2

Zaterdag 14 sep 17u 1ste - Sparta AV

Zondag 15 sep 11.30u Meeuwenplaat 2 - 2de

Bron: Remco Zuijdam

ad02.jpg

Er zijn geen uitslagen deze week.

ad03.jpg

Er staan geen wedstrijden op het programma.

ad04.jpg
ad05.jpg
ad06.jpg
ad07.jpg