Weekbrief 6 - 2019

voorblad
12-02-2019 Jaarvergadering Club van E 50
15-02-2019 De mannen van de Quiz
22-02-2019 2e Excelsior'20 Dartsavond
12-04-2019 Paasklaverjassen vrijdag 12 april 2019
ad01.jpg
Kantinedienst zaterdagmorgen 9 februari

Voor aanstaande zaterdag hebben de volgende teams/ouders/spelers kantinedienst:

Zaterdag 9 februari

van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO13-1 verwacht:

Cihan Keten en Aymane Bouzarda.

van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van JO8-4 verwacht:

Leesly Rutterson, Aryen Somai en Mitar Perlic.


Er zal tijdens iedere dienst een ervaren barhoofd aanwezig zijn die u alles uitlegt.

Mocht u niet kunnen dient u zelf voor vervanging te zoeken binnen het team.

Laten we er met z'n allen weer een heel mooi seizoen van maken.

Vele handen maken leuk werk!

ad02.jpg
Wedstrijd Wedstrijdverband Aanvang Terrein Uitslag Wed. nr.
Excelsior'20 JO19-1 - TOGB JO19-2 1e klasse - 7 09-02-2019 14:00 thuis 119046
Excelsior'20 JO19-3 - Pernis JO19-1 4e klasse - 6 09-02-2019 14:00 thuis 123738
Excelsior'20 JO17-1 - sv Poortugaal JO17-1 1e klasse - 2 (PP) 09-02-2019 12:00 thuis 109284
Neptunus-Schiebroek JO17-2 - Excelsior'20 JO17-2 3e klasse - 6 09-02-2019 12:15 uit 135917
PPSC JO17-3 - Excelsior'20 JO17-3 5e klasse - 13 09-02-2019 14:30 uit 110531
Excelsior'20 JO17-4 - XerxesDZB JO17-2 5e klasse - 14 09-02-2019 12:00 thuis 109629
VVOR JO15-1 - Excelsior'20 JO15-1 1e klasse - 5 09-02-2019 09:00 uit 129398
Blijdorp JO15-1 - Excelsior'20 JO15-2 2e klasse - 1 09-02-2019 11:35 uit 139846
Excelsior'20 JO15-4 - Blijdorp JO15-3 6e klasse - 3 09-02-2019 10:00 thuis 122171
Excelsior'20 JO13-1 - HOVDJSCR JO13-1 1e klasse - 5 09-02-2019 08:30 thuis 122978
Excelsior'20 JO13-2 - VDL JO13-2 3e klasse - 2 09-02-2019 10:15 thuis 141730
Excelsior R. JO13-3 - Excelsior'20 JO13-3 6e klasse - 4 09-02-2019 11:30 uit 136634
Leonidas JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4 6e klasse - 6 09-02-2019 08:30 uit 141916
Excelsior'20 JO13-5 - Wippolder JO13-3 6e klasse - 6 09-02-2019 08:30 thuis 103188
Excelsior'20 JO11-2 - Nieuwenhoorn JO11-1 Hoofdklasse - F 09-02-2019 10:15 thuis 131520
Rozenburg JO11-1 - Excelsior'20 JO11-3 3e klasse - 1 09-02-2019 08:30 uit 137347
VFC JO11-3 - Excelsior'20 JO11-4 5e klasse - 10 09-02-2019 08:30 uit 123107
Excelsior'20 JO11-5 - Victoria'04 JO11-2 4e klasse - 8 09-02-2019 09:00 thuis 120434
Excelsior'20 JO11-6 - LMO JO11-4 7e klasse - 5 09-02-2019 09:45 thuis 133061
Rijnm/Hgvl.Sp. JO11-2 - Excelsior'20 JO11-7 7e klasse - 8 09-02-2019 09:30 uit 106197
PPSC MO11-1 - Excelsior'20 MO11-1 2e klasse - 5 09-02-2019 08:45 uit 115903
Excelsior'20 JO8-1 - Sparta (AV) JO8-1 Hoofdklasse - 1 09-02-2019 09:45 thuis 113225
Excelsior'20 JO8-2 - TOGB JO8-2 1e klasse - 2 09-02-2019 08:45 thuis 128489
HBSS JO8-1 - Excelsior'20 JO8-3 2e klasse - 8 09-02-2019 08:30 uit 133993
Excelsior'20 JO8-4 - SVV JO8-2 3e klasse - 2 09-02-2019 08:45 thuis 109961
St.Hooger JO8-2 - Excelsior'20 JO8-5M 5e klasse - 2 09-02-2019 09:45 uit 129103
Excelsior'20 JO9-1 - Blijdorp JO9-1 3e klasse - 6 09-02-2019 09:45 thuis 107156
Rozenburg JO9-4M - Excelsior'20 JO9-2 6e klasse - 9 09-02-2019 11:00 uit 108367
VEP G3 - Excelsior'20 G1 1e klasse - 8 09-02-2019 11:15 uit 114731
Excelsior'20 JG1 - ESTO JG1 1e klasse - A 09-02-2019 11:30 thuis 131087
Katwijk JG1G - Excelsior'20 JG2 1e klasse - A 09-02-2019 10:00 uit 131070
Excelsior'20 JG3 - Concordia JG1 2e klasse - A 09-02-2019 11:00 thuis 129636
Meeuwenplaat 1 - Excelsior'20 1 2e klasse - D 10-02-2019 14:00 uit 86325
Excelsior'20 2 - Leonidas 2 1e klasse - B 10-02-2019 11:00 thuis 81264
VVKS (zo) 2 - Excelsior'20 3 Oefen 10-02-2019 12:00 uit
Excelsior'20 5 - VFC 2 3e klasse - E 10-02-2019 11:00 thuis 79097
Pernis 4 - Excelsior'20 (za) 1 7e klasse - 11 09-02-2019 14:30 uit 21587
VDL 7 - Excelsior'20 (za) 2 8e klasse - 11 09-02-2019 14:30 uit 44230
Excelsior'20 (za) 3 - WCR 6 8e klasse - 4 09-02-2019 14:00 thuis 23156
ad03.jpg

Er staan geen wedstrijden op het programma.

ad04.jpg
ad05.jpg
ad06.jpg
ad07.jpg