registreren

Jeugdindeling seizoen 2018 - 2019

jeugdindeling-seizoen-2018-2019 (7562) afbeelding

Zoals ieder jaar is het weer spannend in welk team jij en uw kind zit. Nadat de selecties zijn bepaald konden de secretarissen de overige teams indelen. Let op dat bij sommige selecties er nog kinderen af kunnen vallen, dit zal door de trainers gecommuniceerd worden.

Wij hebben onze beste gedaan om het voor iedereen naar zijn zin te maken. Dat is best een moeilijke opgave met zoveel jeugdleden, maar wij hopen dat wij hierin geslaagd zijn. Mocht u toch vragen hebben dan willen wij u vragen om morgenavond woensdag 13 juni langs te komen tussen 18.00 - 19.30 uur in de commissiekamer. Dan kunnen wij u eventueel de keuzes uitleggen, graag niet uw vragen via de telefoon, app of mail aan ons stellen.

Hierbij de indelingen:

JO19-1

JO19-2

JO19-3

1

Aoujat, Ashraf

Boulahayan, Aimen

Dijk, Raoul van

2

Benilia, Ruwell

Bout, R.G.F

Dooremalen,Collin

3

Dabo, Dalton

Delic, Sanel

Etman,Niels

4

Deventer, Quinten van

Gomes Rodrigues, Declan

Frederik, Jasper

5

Dijkshoorn, Max

Hamed, Mazin

Grebenkamper

6

Faling, Emil

Marel, Bob van der

Hendriks, D.J.

7

Hees, Diego van

Monteiro, Fabio

Immerzeel, Gianni

8

Kunnen, Juan

Monteiro, Fabricio

Kouwenhoven,Wouter

9

Lima Alim, Jovanny

Negash, Habtom

Marion van,Jens

10

Moerman, Tim

Nelisse, Mats

Minkelis, Matthijs van de

11

Ouakili, Walid el

Reis, Lysandro dos

Moerman,Rutger

12

Rocha, Samuel

Schoonbrood, Ditchano

Rodenburg, Noah

13

Simsek, Furkan

Uyar, Ibrahim

Schewe, Mathijs

14

Tavares,J'mileno

Velden, Niels van der

van Troost, Stan

15

Verdoold, Jurlie

Wielders, Faisel

Rademakers, Raoul

17

Vollebregt, Kevin

18

Wegman, Ivar

19

Zaroual, Mohammed

Selectie JO17

JO17-3

JO17-4

1

Andac, Bekir

Almeida Sancha, Danilo

Bagci, Emre

2

Bakker, Daan

Altin, Mirsad

Bagci, Melih

3

Barhouti, Marouane

Bauridi, Christiaan

Belahcen, Sammy

4

Basoglu, Sergen

Broersen, Sander

Boon, Bjarne

5

Brito Ramos, Mikail de

Brunswijk, Jayden

Bruining, Thomas

6

Burcksen, Ingmar

Dias Lemos, Kacper

Duarte de Sousa, Dylan

7

Clemens, Dylan

Leeuw van Weenen, Duke de

Gerrets, Quincy

8

Delic, Anel

Lopes de Brito, Raynell

Groenhorst, Melvin

9

Dielemans, Sem

Lubeek, Rido

Gunawan, Wildan

10

Dullaard, Preston

Mrabti, Sami

Herfst, Levi

11

Dun, Julian van

Oazza, Fikri

Krickovic, S.

12

Ettinger,van, Zakariya

Sousa Chantre, Ayrton de

Poort, Imar vd

13

Hoek, Brian van

Testfatsion, Esram

Scheinhardt, Zefanja

14

Huijsmans, Daan

Suijlekom, Jayden van

15

Janzen, Shirwin

Voorwald, Brian

17

Lamsiah, Anouar

18

Lamsiah, Mohammed

19

Maqsood, Mozes

20

Meerhof, Daniël

21

Mehmedovic, Damir

22

Miranda, Jemayro

23

Moreira, Tiago

24

Roo, Brian de

25

Ruiz Sarabia, Dani

26

Santos, Chevon

27

Sneek, Kyle

28

Stampolidis, Michi

29

Vrettos, Fotaki

30

Winden, Jesse van

31

Yilmaz, A. Alper

32

Zaraual, Hichan

Selectie JO15

JO15-3

JO15-4

1

Atilgan, Erdem

Dias Lemos, Kevin

Abdoel-Khan, Miles

2

Barros Alves, Alexio

Drenth, Koen

Da Siva Palhano, Danilo

3

Berg, Jan van den

Es, Brooklyn van

Eikenbroek, Jesse

4

Blankestijn, Jens

Groeneveld, Jeroen

Geutjes, Giovanni

5

Broekhuizen, Jamie

Grot, Clifairo

Graça dos Santos, Aldair da

6

Dijkshoorn, Nick

Hadrati El, A

Hoeve, Jelle ten

7

Dijkshoorn, Stan

Hanzouli, Rayen

Kuiters, Tristan

8

Ditchairo

Mostert, Mike

Mangnoesing, Resham

9

Dzananovic, Mirza

Uyttewaal, Jelle

Metli, Furkan

10

Eshuis, Nick

Vrettos, Luke

Overdijk, Ferry

11

Fellinger, Jan

Tahtah, Mehdi

12

Friederich, Kai

Toorn, Jens van

13

Grothues, Tigo

Vermeulen, Bob

14

Haaften, Binck van

15

Hasiba, Nadeem

16

Heijden, Rick van der

17

Jong, Jayden de

18

Kraaijbeek, Mitchel

19

Kriek, Robin

20

Kriek, Stefan

21

Maliepaard, Michael

22

Monteiro Brito, M

23

Regterschot, Luuk

24

Riegman, Roy

25

Sas, Milan

26

Slabbekom, Noah

27

Tiroglu, Oguzhan

28

Ton, Fabian

29

Troost, Jelte van

30

Vrijenhoek, Jasper

31

Westland, Ivan

32

Winterkamp, Kai

Selectie JO13

JO13-3

JO13-4

JO13-5

1

Achkif, Anouar

Altay, Huzeyfe

Abdi, Salahedin

Alloush, Kai

2

Bouhanouch, Rajan

Aribas, Yilmaz

Ahpinar, Fatih

Banis, Malcolm

3

Bouzarda, Aymane

Car, Mirac

Arnaountidis, Pantelis

Bos, Maxim van der

4

Deventer, Merijn van

Ghafiki, Tariq el

Bagdas, Semih

Buckers, Tijs

5

Deventer, Stijn van

Gyurjivan, Arsen

Berg, Lauca op ten

Ent, Ben van der

6

Eversen, Kjelt

Hengel, Pepijn van den

Boon, Sven

Essenius, Timo

7

Ghaddari, Safouan

Jong, Jaro de

Heer, Jip de

Karacayir, Hakan

8

Hamed, Mo

Kaplan, Arda

Leeuw van Weenen, M. de

Kondu, Onder

9

Houniet, David

Kuijpers, Vinn

Louisa, Jeremiah

Kort, Jason

10

Jongeneel, Max

Lopes Leite, Gio

Nikolic, Alex

Mak, Jonathan

11

Keten, Cihan

Ozturk, Kaan

Polat, Ömer

Mostert, Tymo

12

Marrevee, Tsjeng

Thakoerdat, Dylan

Redan, Jolissa

Nooteboom, Khymo

13

Meeuwsen, Lukas

Yu, Johnny

Silva Oliveira, Kyano da

Spin, Christian

14

Melessen, Brian

Waal, van der I

Verkouter,Werner

15

M'haidra, Safwan

16

Mulder, Lex

17

Ouyalghize, Youssef

18

Palijama, Devon

19

Pinkster, Rexton

20

Reis, Sergio dos

21

Rijn, Thomas

22

Rocha Medina, Junior

23

Sequeira Vieira Jorge, Kaiser

24

Smit, Jack

25

Uyttewaal, Lars

26

Varela, Joshua

27

Verdel, Jordan

28

Warnaar, Bart

29

Winter, Noah

Selectie JO11

JO11-2

JO11-3

JO11-4

1

Broekhuizen, Kurt

Ezzarki, Zaid

Barneveld, Aleksa van

Bakboord, Sem

2

Isufi, Ledion

Fortes, Aluisio

Bots, Sem

Benalia, Thonairo

3

Kaplan, Kaan

Gestel, Robin van

Dielemans, Dustin

Deventer, Lukas van

4

Kraaijbeek, Craig

Ghaddari, Ashraf

Dijkshoorn, Thijn

Dudink, Melle

5

Maglajac, Ajdin

Njamin, Griffin

Domburg, Indy van

Ergin, Mete

6

Pieters, Koen

Redan, Jo Riley

Elamir, Daan

Ettarrazi, Benyamine

7

Weeland, Jayden

Rooyen, Mick van

Ersoy, Emir

Kramer, Kay

8

Wilde, Bas de

Wijzenbroek, Xavier

Kaper, Jelle de

Lelij, Xavi van der

9

Yilmaz, Cem

Reekum, Luuk van

Suijlekom, van, Luka

10

Zelfde, Kurt van 't

Wagemans, Luca

Regaino

Hadrati El, Badre

JO11-5

JO11-6

JO11-7

Aghadar, Salman

Aissati, Zakaria el

Gogus, Malik

Atal, Marutcan

Ait Messaoud, Rayan

Luchies, Levi

Bader, Mohammed

Belhaji, Silian

Meiden, van der Joëll

Banis, Malcolm

Cabuk, Semih

Metin, Kemal

Drenth, Ted

Cayir, Arda

Nobel, Hansiuki

Ester, Troy

Friederich, G.

Pinto e Neto Brito, Levi

Hawa,Abdullah

Lopes Leal, Edu

Ruts, Niek

Kocak,Abdullah

Smit, Jim

Schoenmakers, Danie

Majevskis, Arthurs

Temizkan, Atilla

Verdoold, Deejay

Obiana, Eldrionne

Temizkan, Timucin

Vermeer, Guus

Ooijkaas, Pascalle

Zaif, Ali

Yeder El Ouojdi, Haytam

JO9-1

JO9-2

1

Bachiri, El Rayan

Adal, Elif

2

Bahama, Backhary

Andrade,A

3

Eichhorn, Bart

Gerad, Gevainio

4

Graca, Valencio da

Kaper, Bas de

5

Kamara, Wyatt

Metin, Ersan

6

Karadeniz, Sarp

Rocha Medina, Wesley

7

Os, Levi van

Stevanovic, Pavle

8

Ozer, Kaan

JO8-1

JO8-2

JO8-3

JO8-4

1

Caundy, Wami

Bots, Daan

Adams, Joshua

Barneveld, Fedja van

2

Dos Santos Lopes, Jenoah

Boukala, Samir

Bahama, Moise

Barneveld,van, Bo

3

Jafoufi, Dine el

Cardoso Teixeira, Jazzley

Bakboord, Niki

Dijkmans, Koen

4

Kalloe, Kanan

Furtado Varda, Kyano

Delisoy, Berkay

Ezzarki, Yassir

5

Lazarevic, Manuel

Kloos, Lucas

Dogan, Semyan

Gioia, Alessandro

6

Romijn, Quinten

Roberto Almeido, Valentino

Gahar, Jayden

Perlic, Mitar

7

Santos Pereira, Fabian dos

Schipper, Davi

Kondu, Sinan

Somai, Aryen

8

Varela, Elias

Thomassen, Sjef

Wit, Kyano de

Vollebregt, Thijmen

Bron: Jeugdcommissie (door Dave)