Weekbrief 26 - 2021

voorblad

Geen evenementen in deze week.

ad01.jpg
Cricket Topklasse 3 juli Punjab CCR vs Excelsior20
cricket-topklasse-3-juli-punjab-ccr-vs-excelsior20 (8440) afbeelding

Na een teleurstellend resultaat afgelopen week (match abandoned due to rain) gaan we met frisse moed op naar Ronde 12 in de Topklasse competitie. Captain Tom Heggelman en zijn mannen spelen uit in Rotterdam-Zuid tegen Punjab Cricket Club Rotterdam, met onder meer oud-Exc20 speler Sohail Bhatti in de gelederen.

De balsponsor voor deze wedstrijd is Ans Friederich: al jarenlang trouwe balsponsor, én barmedewerkster in het chalet én een groot cricketliefhebster. Ans, heel veel dank voor je steun!


Foto's: Jos van Deventer / Wedstrijd 26 juni Exc20 vs Sparta 1888

Bron: Cricketbestuur

Indelingen Jeugdvoetbal seizoen 2021/2022
indelingen-jeugdvoetbal-seizoen-2021-2022 (8439) afbeelding

De afgelopen weken is er door heel veel mensen heel hard gewerkt aan de indelingen voor het nieuwe seizoen. Een relatief groot aantal opzeggingen (vaak heel laat en teleurstellend (na een moeilijk seizoen met Corona en het overlijden van René)) , de nog lopende regio cup, de kleding terug gave etc. etc. maakte het werkt niet makkelijker.

Speciale vermelding voor Samantha en Barbara die heel veel administratief werk hebben verricht. En complimenten voor de secretarissen, de selectietrainers en coördinatoren.

Op basis van deze indelingen zijn de teams aangevraagd bij de KNVB voor het nieuwe seizoen. De 2e elftallen zijn vaak nog niet gevuld omdat die gaan worden aangevuld vanuit de selecties.

Wijzigingen in deze indelingen zijn altijd mogelijk maar gaan altijd in overleg met betrokkenen. eventuele vragen kunt U mailen naar de betrokken secretarissen of naar de jeugdcoördinator Joeri Krznaric:

JO19: Dennis Kriek, JO19@excelsior20.nl

JO17: Tiek Vredenbregt, JO17@excelsior20.nl

JO15: Sandy en Vincent, JO15@excelsior20.nl

JO13: Patrick van Os (a.i.), JO13@excelsior20.nl

JO11: Michael Romijn: JO11@excelsior20.nl

JO9: Ricardo Mosso, JO9@excelsior20.nl

JO8: Scotty, JO8@excelsior20.nl

Meiden: Claudia Klimp, meiden@excelsior20.nl

Voor andere vragen of opmerkingen is ook onze jeugdvoorzitter Patrick van Os te bereiken jeugdvoorzitter@excelsior20.nl of de algemeen secretaris Rob Buckers jeugdsecretaris@excelsior20.nl

Rest ons een ieder een prettige vakantie te wensen

Namens de hele jeugdcommissie Rob Buckers

JO19

Selectie

Barhouti, Marouane

Evora, Lorenzo

Mehmedovic, Damir

Koroglu, Berkay

Petrovic,Luka

Winden, Jesse van

Sneek, Kyle

El Hadouchi,Younis

Lamsiah, Anouar

Dijkshoorn, Stan

Riegman, Roy

Winterkamp, Kai

Eisden, Ley

Grot, Clifairo

Broekhuizen, Jamie

Vrettos, Luke

Huigen,Rowan

Vrijenhoek, Jasper

Lopes de Brito, Raynell

Levy, Ilan

Voorwald, Brian

Poort, Imar vd

JO19-3

Dias Lemos, Kevin

Dias Lemos, Kacper

Kriek, Robin

Haaften, Binck van

Grothues, Tigo

Ton, Fabian

Hasiba, Nadeem

Maliepaard, Michael

Monteiro Brito, M

JO17

Selectie

Friederich, Kai

Unal, Veysel

Jakoba, Brysten

Kort, Jason

Oliveira da Cruz, Edy

Abdi, Salahedin

Rustenberg, Jamal

Ozturk, Kaan

Thakoerdat, Dylan

Ouyalghize, Mohamed

Redan, Jolissa

Rocha Medina, Junior

Jong, Jaro de

Kinali, Alihan

Melessen, Brian

Saleh, Lawand

Ozbek,Eren

Booij, Rafael

Bouzarda, Aymane

Bouhanouch, Rajan

Bourass, Ayoub

Boulahyan, Mohamed

Cijntje,Quincy

Korkmaz,Emirhan

Achkif, Anouar

Houniet, David

Winter, Noah

Uyttewaal, Lars

Pas van der, Jordi

Ouyalghize, Youssef

Taveres, Dilayno

El idrissi, Nacereddine

Vlist van der, Eli

Tavares Lopes, Anildo

Nascimento Firmino.Haydan

JO17-3

Grinuva, Melison

Guldemond,Roel

Overdijk, Ferry

Tahtah, Mehdi

Vermeulen, Bob

Car, Mirac

Reis, Sergio dos

Abdoel-Khan, Miles

Mostert, Mike

Eversen, Kjelt

Pinto Duarte Silva, Leonardo

Tas van der, Milan

Eikenbroek, Jesse

Marrevee, Tsjeng

Geutjes, Giovanni

Ghaddari, Safouan

JO15

Selectie

Kaplan, Arda

Ghafiki, Tariq el

Lopes Leite, Gio

Nikolic, Alex

Pinkster, Rexton

M'haidra, Safwan

Sequeira Vieira Jorge, Kaiser

Varela, Joshua

Hawa,Abdullah

Hadrati El, Badre

Lopes, Dyshon

Mourik,Tieme

Kaper, Jelle de

Pieters, Koen

Weeland, Jayden

Yilmaz, Cem

Dos Santos Soares,Ricardo

Wijzenbroek, Xavier

Wagemans, Luca

Monteiro Semedo,Dylan

Reekum, Luuk van

Zelfde, Kurt van 't

Broekhuizen, Kurt

Kaplan, Kaan

Krijnen,Nino

Hanzouli, Karim

JO15-3

Heer, Jip de

Alloush, Kai

Elamir, Daan

Ester, Troy

Atal, Marutcan

Da Silva oliveira, Kyano

Botokat, Jayden

Buckers, Tijs

Kondu, Onder

Bos, Maxim van der

Mostert, Tymo

Essenius, Timo

Deventer, Merijn van

Deventer, Stijn van

Warnaar, Bart

Ent, Ben van der

Nooteboom, Khymo

Spin, Christian

Smit, Jack

Meiden

MO15-1

Van der Berg, Julia

Ooijkaas, Pascalle

Wijzenbroek, Elise Charlotte

Klimp, Patty Pamela Maria

Brouwer, Salena

Stippel, Michiala

Tunkara, Sona

Hendriks, Yinthe Margaretha

Farina, Milana Margaretha Mila

Brakel van, Jacey Linn

Abel, Jenaisa Naisa

Albers, Dilara

MO13

Nare, Aarya

Coolen, Isabeau

Berg, van den Merel

Melessen, Isa

Eleanora, Jaydee

Boverhoff, Isabella

Spek,Mira

Zwanenveld,Liza

JO13

Selectie

Schoeber, Fedde

Benalia, Thonairo

Salhi, Machin

Dudink, Melle

Ezzarki, Zaid

Gestel, Robin van

Saidi,Riad

Fortes, Aluisio

Noorlander,Gianny

Da veiga monteiro, Keano

El Baghouri,Salah

Metalsi, El Rayan

Lopes Leal, Edu

Braad,Kyano

Ergin, Mete

Loopik,van Cameron

Smit, Jim

Friederich, G.

Kramer, Kay

Bakboord, Sem

Lelij, Xavi van der

Meridina,Raigiano

Deventer, Lukas van

Blonk,Brain

Lecluse, Danisha

JO13-3

Petrov,Deivid

Ruts, Niek

Zaif, Ali

Luchies, Levi

Belhaji, Silian

Banasiak,Alex

Visser,de Thomas

Os, Levi van

Kaper, Bas de

Rocha Medina, Wesley

Ozer, Kaan

Smits, Karsten Dick Maarten

JO13-4

Lemmers, Damian

Duarte Taveres Moteiro,Flavio

Toraman, Rida Oklay

Adkhoul, Osama

Yildrim,Ahmet

Gerad, Gevainio

De Jesus Martins Semedo, Josemar

Stevanovic, Pavle

El Attar,Rayan

Yildiz, Muhammed Yusa

Andrade,Aurelio

Agong-Na, Andy Mathis Alaka

Da Cruz, Elijah

Winter, Levi

Forrester, Thibo

Plus keepers (worden later ingedeeld)

Njamin, Griffin

Buren van, Jade

Hoogenboezem, Perikris

Huigen, Tijmen

JO11

Selectie

Wit, Kyano de

Thomassen, Sjef

Moto Lopes, Dylan

Thakoerdat, Damian

Varela, Elias

Ezzarki, Yassir

Gioia, Alessandro

Ossers Villaman, Jeremy

Kalloe, Kanan

Artur Dos Santos,Jeremiah

Boukala, Samir

Bakboord, Niki

Kraan, van der. Kyan

Martins Spencer,Heljayson

Saeed,Taha

Raddahi, Ariyano

Cosme Silva, L

Gomes Semedo, Gianni

Weeda, Stanley

Khalid, Zakarriya

JO11-3

Forrester, Onno

Perlic, Mitar

Vollebregt, Thijmen

Weeda, Jealliano

Thakoerdat, Devano

Khan,Rasil

Tolud, Keayen

Brouwer, Dennison

JO11-4

Chait, Zakaria

Kloos, Lucas

Moti,Aydin

Handizi,Zain

Poeran, Xavi

Veelen, van Jens

Alloush, Mats

Macit, Feyyaz

Ergin, Cetin

Akkerman, Coen

JO11-5

Sefer, Seref Can

Correia, Jaylon

Martins, Jesse

Van der Schelling, Noah

Zaif, K.

Noordegraaf, Oskar

Bou-Salah, Meysem

Krijnen, Vin Pieter Franscisco

Parmanand,Djevaynio

JO11-6

Bruyn, Swen, de

Kondu, Sinan

Kondu,Eren

Rouw de, Mats

De Rouw, Jesse

Vermeer,Tijn

Gelderen van, Nida

JO9

JO9-1

Berg, vd Dani

Gokke, Daan

Mosso, Joviano

Costa Manuel,Flavio

Lansbergen, Adam

Schelling, van der Jozy

Bulut,Yusuf

JO9-2

Ouyachou, Adam

Marcus, Lukas

Heiden,van der,Teun

Cimke,Ethem

Bouw,Eliza

Panganga,Isaac

Silva Ferreira,Edvanyo

Ouyachou,Rayan

JO9-3

Guerrouj, Ismail

Henneke, Jens

Koning de, Nick

Van Wankum,Thijs

Zaini, Mohammed

Agong-Na, Eden Antonella

Vernimmen, Marvano Demian

Kurit,Demir

JO9-4

Clemens, Justin

Etman,Mats

Barhouti,Ayman

Chaudhry,Daniyal

Martins,David

Jardim, Enzo

Hopster, Oscar

Evora, Izay Ilijah

MO9-1

Zwaneveld,Jasmijn

Khalid, Safurah

Vriesde, Sophie

Verbeek, Cecilia

Chondhry, Ayma

JO8

JO8-1

Jakovljevic, Anjo

El Bouyadi, Damien

Bouri,Mohamed

Echammachi, Rayan

Ossers-Villaman, Ryan

Lippelt, Maion

Noordegraag, Robin

Galina Dias de Sousa, Zyan

Szymonik,Kuba

Van Wankum, Cas

JO8-2

Adkhoul, Jahir

Fernandes Fortes,Nilson

Toraman, Zayn

Vriesde,Sam

Gouka,Faas

Hooi,Jamerson

Tatli, Mirac

Maxi"s

Mini's

1

Zarfani, Mohamed

1

Zwanenveld,Tygo

2

Post, Bradley

2

Gelderen van,Willem

3

Semiz,Omer

3

Post, Silvan Presley

4

Yildiz,Yavuz

4

Abraha,Joseph

5

5

Dogan,Umut

Bron: Jeugdvoetbal (door Rob Buckers)

banner 0
Jeugdcricketers van de week (ronde 4)
jeugdcricketers-van-de-week-ronde-4 (8438) afbeelding

Alle jeugdcricket -teams speelden weer dit weekend, zonder rain delays of abandoned matches gelukkig.

De toppers deze vierde speelronde blonken bij hun team uit, omdat er mooie runs werden gemaakt voor het team, drie (!!!) run outs werden gescoord, mooie schoten door de covers werden gespeeld èn supergoed gekeept, twee wonderschone zessen weg werden geslagen of een hattrick tegen Hermes werd gescoord... Dat zijn bijzondere prestaties natuurlijk van de Excelsior'20 jeugdcricketers en daar zijn we hardstikke trots op!

Gefeliciteerd!

Bron: Jeugdcricket

ad02.jpg

Er zijn geen uitslagen deze week.

ad03.jpg

Er staan geen wedstrijden op het programma.

ad04.jpg
ad05.jpg
ad06.jpg
ad07.jpg