Weekbrief 3 - 2019

voorblad
12-02-2019 Jaarvergadering Club van E 50
15-02-2019 De mannen van de Quiz
22-02-2019 2e Excelsior'20 Dartsavond
ad01.jpg
Henk de Zeeuw, nieuwe hoofdtrainer Excelsior'20 1
henk-de-zeeuw-nieuwe-hoofdtrainer-excelsior-20-1 (7797) afbeelding

Het Voetbalbestuur en de Technische Commissie willen bekend maken dat Henk de Zeeuw als nieuwe hoofdtrainer voor het komende seizoen is vastgelegd.

Deze 38 jarige trainer, woonachtig in Wateringen, is in de Schiedamse voetbalwereld een relatief onbekend persoon.

Echter, in Hoek van Holland heeft hij het laatste 1,5 jaar naam gemaakt bij HVC'10 als een jonge ambitieuze trainer met een sterke passie en drive voor het trainersvak.

Henk ademt voetbal. Hij is bijvoorbeeld eigenaar van de voetbalconcepten SOCATOTS & Brazilian Soccer Schools, het grootste voetbal bewegingsprogramma ter wereld.

Verder heeft Henk als (jeugd)trainer gewerkt bij ADO Den Haag, RKDEO, DHC en 's Gravenzande.

Als keeper heeft hij zijn kunsten laten zien bij RVC (Haaglandia), ADO Den Haag, Sparta, HBS, Westlandia en Tonegido.

Henk is in het bezit van een UEFA B licentie. Ondanks pas 1 jaar ervaring als hoofdtrainer en na een strenge toetsingsprocedure, is hij toegelaten tot de UEFA A cursus.

Het Voetbalbestuur en de Technische Commissie zijn blij met zijn komst en wensen Henk veel succes bij ons, op weg naar ons jubileumjaar en heten hem van harte welkom.

Wijziging Kantinedienst zaterdagochtend 19 januari

Het nieuwe jaar is weer in gegaan en we gaan met volle moed weer aan de slag met de indeling van de ouders / spelers voor de kantine diensten!!

Voor aanstaande zaterdag hebben de volgende teams/ouders/spelers kantinedienst:

Zaterdag 19 januari

van 7:30 - 10.30 worden de volgende ouders van JO15-2 verwacht:

Jayden de Jong & Luke Vrettos

van 10.30 - 13.30 uur worden de volgende ouders van JO11-2 verwacht:

Zaid Ezzarki, Aluisio Fortes, Griffin Njamin, Badre el Hadrati.


Er zal tijdens iedere dienst een ervaren barhoofd aanwezig zijn die u alles uitlegt.

Mocht u niet kunnen dient u zelf voor vervanging te zoeken binnen het team.

Laten we er met z'n allen weer een heel mooi seizoen van maken.

Vele handen maken leuk werk!

JEUGDKAMP 2019 zoekt SPONSOREN.......

JEUGDKAMP van 21 t/m 26 juli 2019



De leiding van het jeugdkamp heeft het initiatief genomen om geld in te zamelen,
om circa 70 kinderen een waanzinnige kampweek te bezorgen in Ermelo (De Aalbertshoeve).
Ons doel is om deelname aan het kamp betaalbaar te maken , ook voor minder draagkrachtige ouders.
Deelname jeugdkamp per kind € 135,- en dat is ongeveer de helft wat het daadwerkelijk kost per kind.



Busstoel € 15 (70x)
Toegangskaartje pretpark € 20 (70x)
Brood ontbijt 70 kinderen € 25 (5x)
Brood lunch 70 kinderen € 25 (5x)
Snacks bij kampvuur € 50
Zwemmen 25 kinderen € 75 (3x)
Diverse voor sportontbijt 70 kinderen € 50
IJsjes tijdens stadsspel € 75
IJsjes in zwembad € 75
Barbecue € 100
Lekkernijen Bonte Avond € 100
Memorystick kampfilm voor alle deelnemers € 100
Aankleding kamphuis in thema € 150
Bijdrage huur kookbusje € 200 (1x)
Bijdrage huur klusbusje € 200 (3x)
T-shirt bedrukking € 150 (KB-shop, kappersbenodigdheden)
T-shirts € 500



U kunt het sponsor bedrag overmaken naar:



NL78ABNA0977063860
t.n.v. RKSV Excelsior'20
o.v.v. Sponsoring Jeugdkamp + sponsor item + naam en eventueel bedrijf.



Info jeugdkamp: http://www.excelsior20jeugdkamp.nl/



U kunt dit jaar het jeugdkamp sponsoren in natura (let daarbij op houdbaarheidsdatum indien van toepassing).



Geef u het aan mij door (h.plugge@erasmusmc.nl) wat u wilt sponsoren, dan zet ik uw naam achter het item.



Deze kunt u sponsoren en voor jeugdkamp inleveren op bepaalde dagen/avonden (n.t.b.).



baal toilet papier (3x)
2 flessen olijfolie (3x)
10 x Pindakaas
10 x Hagelslag (puur)
10 x Hagelslag (melk)
5 x Chocopasta (puur)
5 x Chocopasta (melk)
2 x jerrycans siroop (5 liter per stuk, Makro) (5x)
10 vaatdoekjes (4x)
5 rollen vuilniszakken
1000 plastic soepkommen
1000 servetten
1000 boterhamzakjes
600 plastic bekertjes
1 dozen M&M geel (3x)
1 doos M&M bruin (3x)
1 doos Twix (4x)
1 doos Nuts (4x)
1 doos Mars (4x)
1 doos Snickers (4x)
1 doos kleine zakjes chips (diverse smaken) (12x)
1 doos gevulde koeken (3x)
1 doos roze koeken (3x)
1 doos dropgoed (8x)
1 doos snoepgoed (8x)



Met vriendelijke groet,



Leiders Jeugdkamp..........








Foto's
banner 0
ad02.jpg
Wedstrijd Wedstrijdverband Aanvang Terrein Uitslag Wed. nr.
Excelsior'20 JO17-1 - De Alblas 19-01-2019 12:30 thuis
Excelsior'20 JO17-2 - Vlotbrug JO17-1 oefen 19-01-2019 12:00 thuis
PPSC JO17-3 - Excelsior'20 JO17-3 5e klasse - 13 19-01-2019 12:00 uit 99346
Excelsior'20 JO17-4 - HVC'10 JO17-2 Oefen 19-01-2019 14:00 thuis
DWO - Excelsior'20 JO15-1 oefen 19-01-2019, tijd n.t.b. uit
Excelsior'20 JO15-2 - HVC'10 JO15-1 Oefen 19-01-2019 10:30 thuis
Kethel Spaland JO13-1 - Excelsior'20 JO13-1 oefen 19-01-2019 10:00 uit
Excelsior'20 JO13-2 - HVC'10 JO13-1 Oefen 19-01-2019 10:30 thuis
Excelsior'20 JO11-1 - Spijkenisse Oefen 19-01-2019 09:45 thuis
Excelsior'20 JO11-2 - Berkel JO11-2 1e klasse - 4 19-01-2019 09:45 thuis 69034
Hillegersberg JO11-3 - Excelsior'20 JO11-3 3e klasse - 9 19-01-2019 11:30 uit 100523
SVV JO11-3 - Excelsior'20 JO11-4 5e klasse - 10 19-01-2019 09:00 uit 97155
Excelsior'20 JO11-7 - oefen Oefen 19-01-2019 09:45 thuis
Excelsior'20 MO11-1 - oefen 19-01-2019 10:00 thuis
Zuidland JO8-1 - Excelsior'20 JO8-2 Groep 2 - 9 19-01-2019 11:15 uit 102334
Excelsior'20 JO9-1 - Kethel Spaland JO10-2 oefen 19-01-2019 10:00 thuis
Excelsior'20 G1 - Lekkerkerk G1 1e klasse - 9 19-01-2019 12:00 thuis 43201
Excelsior'20 JG1 - oefen 19-01-2019 11:00 thuis
Excelsior'20 JG3 - Excelsior'20 JG2 2e klasse - 1 19-01-2019 11:00 thuis 90455
Excelsior'20 1 - Delft 1 2e klasse - D 20-01-2019 14:00 thuis 86354
Excelsior'20 2 - Nieuwerkerk 2 1e klasse - B 20-01-2019 11:00 thuis 81261
SVV zo 2 - Excelsior'20 3 Oefen 16-01-2019 20:00 uit
Berkel 8 - Excelsior'20 (za) 1 Groep 5 - 11 19-01-2019 15:00 uit 138208
Excelsior'20 (za) 2 - Celeritas 4 19-01-2019 14:00 thuis 138502
Rhoon 6 - Excelsior'20 (za) 3 8e klasse - 4 19-01-2019 14:30 uit 23302
ad03.jpg
Wedstrijd Wedstrijdverband Aanvang Aanwezig Terrein Scheidsrechter Wed. nr.
DHL JO19-1 - Excelsior'20 JO19-2 4e klasse - 4 26-01-2019 14:45 13:30 uit 130139
Excelsior'20 JO17-2 - Zwaluwen JO17-1 3e klasse - 6 26-01-2019 12:00 11:15 thuis Rene Lubach 135880
VFC JO17-5 - Excelsior'20 JO17-3 5e klasse - 13 26-01-2019 14:30 13:15 uit 110502
Excelsior'20 JO15-2 - Rhoon JO15-1 2e klasse - 1 26-01-2019 10:00 09:15 thuis Mario Snieder 139865
VVOR JO15-4 - Excelsior'20 JO15-4 6e klasse - 3 26-01-2019 09:45 08:30 uit 122163
Excelsior'20 JO13-1 - Hillegersberg JO13-2 1e klasse - 5 26-01-2019 08:30 07:45 thuis Jorg Henneke 122973
Groeneweg JO13-2 - Excelsior'20 JO13-2 3e klasse - 7 26-01-2019 09:30 08:15 uit 107603
Excelsior'20 JO13-3 - CVV Zwervers JO13-5 6e klasse - 4 26-01-2019 10:00 09:15 thuis Jayden 136622
SVH JO13-2 - Excelsior'20 JO13-4 6e klasse - 5 26-01-2019 09:00 07:45 uit 121516
Zwaluwen JO13-6 - Excelsior'20 JO13-5 6e klasse - 6 26-01-2019 09:45 08:30 uit 103193
BVCB JO11-1 - Excelsior'20 JO11-1 Hoofdklasse - C 26-01-2019 08:30 07:30 uit 114511
Zestienhoven JO11-1 - Excelsior'20 JO11-2 Hoofdklasse - F 26-01-2019 10:30 09:30 uit 131489
Excelsior'20 JO11-4 - Hermes DVS JO11-2 5e klasse - 10 26-01-2019 09:00 08:30 thuis Aloy van Slingerland 123098
TOGB JO11-6 - Excelsior'20 JO11-5 4e klasse - 8 26-01-2019 11:30 10:30 uit 120459
Neptunus-Schiebroek JO11-6 - Excelsior'20 JO11-6 7e klasse - 5 26-01-2019 08:30 07:30 uit 133048
Rhoon JO11-4 - Excelsior'20 JO11-7 7e klasse - 8 26-01-2019 09:45 08:45 uit 106190
Excelsior'20 MO11-1 - Alexandria'66 MO11-1 2e klasse - 5 26-01-2019 10:30 10:00 thuis Anton de Rouw 115914
Alexandria'66 JO8-1 - Excelsior'20 JO8-1 Hoofdklasse - 1 26-01-2019 08:30 07:30 uit 113213
Wippolder JO8-1 - Excelsior'20 JO8-2 1e klasse - 2 26-01-2019 08:30 07:30 uit 128450
Excelsior'20 JO8-3 - Barendrecht JO8-2 2e klasse - 8 26-01-2019 09:45 09:15 thuis 133953
Excelsior'20 JO8-4 - Smitshoek JO8-8 3e klasse - 2 26-01-2019 08:45 08:15 thuis 109957
DCV JO8-6 - Excelsior'20 JO8-5M 5e klasse - 2 26-01-2019 08:55 07:55 uit 129132
Nieuwenhoorn JO9-1 - Excelsior'20 JO9-1 3e klasse - 6 26-01-2019 08:30 07:30 uit 107198
Excelsior'20 JO9-2 - Victoria'04 JO9-3 6e klasse - 9 26-01-2019 08:45 08:15 thuis 108335
v.v. Hekelingen G1 - Excelsior'20 G1 1e klasse - 8 26-01-2019 10:45 09:30 uit 114736
Excelsior'20 JG2 - Delft JG1 1e klasse - A 26-01-2019 11:00 10:30 thuis Mike Altink 131080
Zuidland JG1G - Excelsior'20 JG3 2e klasse - A 26-01-2019 10:15 09:00 uit 129629
Excelsior'20 2 - HVC 2 Nederlaagserie 22-01-2019 20:00 n.t.b. thuis
Excelsior'20 2 - Slikkerveer 2 1e klasse - B 27-01-2019 11:00 n.t.b. thuis H.J. Roskam 81266
Excelsior'20 3 - Excelsior'20 4 Oefen 27-01-2019 11:00 n.t.b. thuis
Excelsior'20 4 - Excelsior'20 3 Oefen 27-01-2019 11:00 n.t.b. thuis
PPSC 4 - Excelsior'20 (za) 2 8e klasse - 11 26-01-2019 14:30 13:15 uit 44307
Excelsior'20 (za) 3 - Victoria'04 7 8e klasse - 4 26-01-2019 14:00 13:15 thuis 23152
ad04.jpg
ad05.jpg
ad06.jpg
ad07.jpg